Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla szereg propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą te bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia jak również psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 2. Ćwicze

Nauka, wiadomości, potrzeba.. wszystko to jest dziedziną życia. Nauka właściwie ...